“Ekskluzywne” prostytuki

Straßenstrich

Urodziłem się w 1984 roku.  Wydawałoby się, że rok urodzenia nie ma żadnego znaczenia i pewnie nie miałby gdybym miał teraz 10 lat a nie 31. Moje „pokolenie” wychowywało się w duchu szeroko rozumianej przyzwoitości i poszanowania innych a przede wszystkim samego siebie. Czasami jednak maleńka część mojej złowieszczej podświadomości zachowuje się zupełnie zaskakująco i ośmiela się mieć nadzieje, że zrobię coś wbrew… Na szczęście etat ochroniarza pełniony przez „świadomość”, która ma wysokie kwalifikacje nie pozwala popełnić mi błędu, który prędzej czy później sklasyfikowałbym, jako brak szacunku do siebie. Niestety nie każdy inwestuje w prywatnego ochroniarza narażając się tym samym na działanie wirusa o nazwie „próżność”, który coraz częściej omija zabezpieczenia i demoluje dotychczas bezpieczny układ odpornościowy.

W tym przypadku było już na późno na zainstalowanie antywirusa. Przez moment przestałem oddychać stojąc w gigantycznej kolejce po drinka tuż za plecami dość atrakcyjnej kobiety.  Moim oczom ukazała się sms-owa konwersacja, a raczej oferta matrymonialna o treści ” (…) za dwie godziny seksu chcę 1500zł”. Po czym zainteresowany Pan odpisał „no problem” Wdychałem jej zapach skóry skropiony liliowymi perfumami i nie mogłem uwierzyć w to, co zobaczyłem. Moje zdziwienie było jeszcze większe jak dostrzegłem, kto jest autorką owej oferty. Była to młoda aktorka, która wstępuje w polskich serialach. Moje spojrzenie na całą sytuacje nabrało nowego znaczenia. Czy oszukiwanie innych a przede wszystkim samego siebie to nowy sposób na życie atrakcyjnych kobiet?  Z tym kłamaniem to ciekawa sprawa. Właściwie można powiedzieć, że m.in. kłamstwo odróżnia sponsoring od prostytucji. Dla prostytutki partner to klient, seks oralny to usługa, a zapłata uiszczana jest z góry, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Prostytutki się nie krygują, nie robią głupich min i nie udają niewiniątek. Spytasz je o pracę, odpowiedzą wprost. Z dziewczynkami od sponsoringu jest inaczej. Żadna się nie przyzna, że oddaje się facetom za konkretne korzyści, bo przecież nie bierze od nich pieniędzy do ręki. Zaprzeczają wszystkiemu do granic absurdu. Jedne się wybielają przed innymi. Starają się zachować pozory, że są dobre, grzeczne. Nie chcą być osądzane, ale z drugiej strony same pokazują na czym im zależy. Nobilitacją będzie dla nich wejście do klubu w strefę VIP, gdzie napiją się mocnych alkoholi, posłuchają rozmów o szemranych interesach, wciągną kreskę koksu i każdy im powie, że wyglądają ślicznie. Do tego dochodzi fakt, że zaczynają być kojarzone z imprez, przejadą się dobrym autem, ktoś je weźmie na kolację czy do kina i finto – tracą głowę, bawiąc się od środy do soboty, waląc koks po kiblach, będąc zaprzeczeniem poszanowania się.

Kobiety, które w ten sposób funkcjonują nie zdają sobie sprawy z psychicznych konsekwencji uprawiania sponsoringu. Ciążąca na nich tajemnica i oderwanie się od własnych uczuć, niesie wiele problemów w bliskich związkach. Powoduje, że w swych późniejszych związkach jest wiele niedopowiedzeń, fałszu, to utrudnia bliski kontakt z partnerem. Poza tym kobieta, która przyzwyczaiła się, że akt seksualny jest tylko czynnością fizjologiczną, ma później duże problemy z otwarciem się na życie seksualne, nie potrafi w pełni zaufać partnerowi i cieszyć się seksem.

5 thoughts on ““Ekskluzywne” prostytuki

 1. Poza tym kobieta, która przyzwyczaiła się, że akt seksualny jest tylko czynnością fizjologiczną, ma później duże problemy z otwarciem się na życie seksualne, nie potrafi w pełni zaufać partnerowi i cieszyć się seksem …
  … bardzo Cię przepraszam – to troszeczkę pseudonaukowa bzdura .. branża ma wiele odcieni – tak jak wiele odcieni mają kobiety (i mężczyźni) w branży .. znam zmęczone swoją seksualnością przykładne i wierne od zawsze na zawsze żony, znam zmęczonych swoją seksualnością mężów .. znam wreszcie zmęczone swoją seksualnością dziewczyny z branży. Co jest wspólnym mianownikiem? Wszyscy jesteśmy ludźmi .. profesja ma z tą historią niewiele wspólnego, choć dobrze i tak fajnie, moralizatorsko brzmi – strzeżcie się pieniądza bo ukradnie wam orgazm 😉 …
  Pozdrawiam
  a.

  Like

 2. Zbliżenie intymne zazwyczaj jest wynikiem pożądania wynikającego z zainteresowania druga osoba. Akt seksualny oparty jedynie na uzyskaniu korzyści bez definiowania na czym tak korzyść miałaby polegać jest głównym powodem “obrzydzenia ” oraz zmechanizowana czynności ktora normalnie byłaby postrzegana jako doświadczenie czy przeżycie. Porównywanie “zmęczonych ” nie jest zasadne ze względu iż brak pomysłu na wzbogacenie swojego życia seksualnego to jedynie brak chęci ….ale najłatwiej sprowadzić każdy problem ktory dla ogółu jest czymś normalnym do faktu iż jesteśmy ludźmi.

  Like

 3. Popełniasz w ocenie zasadniczy błąd uznając, że zainteresowanie drugą osobą jest doskonale rozłączne z “uzyskiwaniem korzyści”. Może nie błąd – często tak jest, ale odradzam wydawanie na to pieniędzy 🙂 ..

  Like

 4. Chyba nie do końca rozumiesz treści :/ zainteresowanie zazwyczaj jest bezinteresowne lecz nie pozbawione chęci uzyskania korzyści. Moralność jest głównym wyznacznikiem zamierzonego określenia swojego działania. Rozumiem ze trudno Ci jest zrozumieć ze dzisiaj moralność jest wpół żywym bytem zastapionym “umysłowym szmaceniem sie”

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s