Magiczna trzydziestka

Często gęsto bywa tak, że po upływie jakiegoś czasu jezioro, w którym pływamy jest nudnym akwenem z możliwością policzenia wszystkich złotych rybek tam pływających. Dla innej osoby takie jezioro to trylion nowych możliwości a dla nas codzienność. Nie widzimy możliwości, które moglibyśmy wykorzystać, aby dzień nie był zwykłym dniem.

62778466b0836f68d073d4b395e996dd Kiedy etap „pierwszych pocałunków” minie, życie z partnerem staje się codziennością. Znacie swoje upodobania, reakcje i wiecie dobrze, czego w danej sytuacji możecie się po sobie spodziewać. W pewnym momencie pojawia się nuda w związku, więź nabiera rutyny, brak w niej tego, co mogliście obserwować w pierwszych tygodniach znajomości. Wzajemna fascynacja seksualna „ostygła”. Trudno o tajemniczość, a nawet intymność w związku. Dobra dobra, to już wszyscy wiemy, że bywa źle a czasami nawet bardzo źle.  Uruchomiłem moje zwoje pod bujną czupryną i przygotowałem magiczną trzydziestkę, która pozwoli przewietrzyć wasze związki.

 

 1. Gotowanie

Oboje lubimy gotować, ale jakoś nigdy nie było okazji żeby wspólnie przygotować pyszne, co nie co. Ponadto znika poczucie marnowania czasu, bo gadamy.. gotujemy… i co więcej dobrze się przy tym bawimy. Pyszne danie nie musi być skomplikowane czy czasochłonne. Polecam Wam smażone krewetki, podawane ze świeżą bagietką i lampką wina albo makaron z jakimś obłędnym sosem z trzech składników.

 1. Aktywność sportowa

Dla wszystkich, którzy planują wziąć kiedykolwiek ślub, mam radę: Zacznij od razu chodzić na siłownię! Albo… tak naprawdę to nie musisz, w końcu Twój partner obiecywał, że “nie opuści Cię aż do śmierci” 😉

 1. Selfie

Najprostszy sposób na niespodziankę. Będą Ci potrzebne informacje o grafiku spotkań służbowych. Zrób mega seksowne zdjęcie i wyślij w momencie, kiedy Twoja miłość będzie na takim właśnie spotkaniu. Efekt gwarantowany.

 1. Nowa restauracja

Ile można chodzić do tych samych knajpek? Zaskocz swoją miłość zapraszając na romantyczną kolację, gdzieś gdzie jeszcze nie byliście.

 1. Gry wideo

Kto powiedział, że gry wideo są tylko dla dzieci? Zdejmijcie te nabzdyczone maski przyzwoitości cofając się w czasie nie myśląc, kto dziś będzie robił kolację. Zamówcie coś niezdrowego i oddajcie się magii gier.

 1. Piłka nożna

To nie jest to, co myślicie. Mecz piłki nożnej na żywo! Tak na żywo! Będzie łatwiej wam wytłumaczyć swojej partnerce, co to jest spalony <śmiech>

 1. Gokarty

Trochę adrenaliny i rywalizacji. Tylko pamiętaj, że nie musisz pokazywać, że jesteś drugim Kubicą.

 1. Poker

Pokarz swojej połówce, że poker to nie hazard a gra umiejętności oparta na psychologii. Nie musicie grać na pieniądze. Rozbierany poker to dwa w jednym, a do tego możesz potraktować, to jako grę wstępną.

 1. Kosta Rubika

Kto ułoży szybciej kostkę to …..

 1. Sudoku

Kto rozwiąże szybciej sudoku to …..

 1. Medytacje

W trakcie medytacji odpuszcza się wszelka złożoność zewnętrznego świata, by znaleźć swój spokój tego, co wewnątrz.

 1. Planszówki

No dobra, nie każdy lubi ekstremalny sytuacje i przypływy adrenaliny. Nudziarzom przypadnie do gustu popołudnie spędzone przy stole z planszówkami! Dobra kawa i chipsy z boku i już mamy fajną imprezę..

 1. List

Nie sms, nie mejl tylko list. Opisz wasze pierwsze spotkanie, jakie emocje Ci towarzyszyły itp. Taka forma na pewno będzie miłym zaskoczeniem.

 1. Piknik

Piknik na łonie natury (raczej w cieplejszych porach roku, chociaż mam za sobą również zimowe wydanie takiego wypadu – da się!)

 1. 15 sekundowy buziak

Nie w policzek, nie w czułko i broń Panie Boże nie w rękę. Codzienny cmok w usta to wszystko na co Ciebie stać? Przypomnij sobie jak było na samym początku, kiedy nie mogłeś oderwać się od jej ust. Buziak był soczysty, namietny i co najważniejsze trwał i trwał …

 1. 52zł

Butelka białego gruzińskiego wina ( Cellar Marani) – koszt 32zł i do tego świece, które kosztowały 20zł. Łączny koszt niespodzianki to 52zł. Nie trzeba jechać do Paryża, aby zrobić świetne wrażenie, które na długo zostanie w pamięci.

 1. Film

Wybierzcie temat, który zadowoli Was oboje i zaopatrzcie się w DOBRE filmy. To ma być przyjemny czas, pozbawiony frustracji sztucznym smokiem czy latającymi wszędzie organami. Nie mówię, że to muszą być francuskie komedie romantyczne, ale zdecydujcie się na coś, z czego oboje będziecie czerpać radość. Co jeszcze się przyda? Ciepły kocyk i wygodna sofa.

 1. Nauka języka

Hiszpański, francuski czy włoski – bez znaczenia, jaki język wybierzecie. Zapewne skończy się praktycznym francuskim …

 1. Buziakowe paliwo

Dla wszystkich zmotoryzowanych. Zatrzymaj samochód i powiedz, że dalej nie pojedziecie, ponieważ paliwo się już skończyło. A samochód jeździ tylko na buziakowe paliwo. Po pierwszym buziaku powiedz, że wystarczy tylko na przejechanie 100m …

 1. Adopcja zwierzaka

Wybierzcie się do najbliższego schroniska i zapytajcie się czy jakoś moglibyście pomóc. A przy okazji może uda wam się zaadoptować jakiegoś słodziaka.

 1. Muzeum

Muzea uwrażliwiają na piękno, mamy okazję poznać wartości historyczne jak i estetyczne. Dzięki dziełom sztuki. Eksponaty zwracają uwagę na historyczną sztukę, tak bardzo odmienną od współczesnej.

 1. Teatr

Teatr daje dużo większą dramaturgię, niż najbardziej kasowy przebój kinowy. To właśnie w teatrze na dobrej sztuce będziemy czuć prawdziwe napięcie, dużo większe niż na najlepszym trillerze. Tutaj będziecie obcować z żywymi osobami, które przed wami ogrywają spektakl.

 1. SPA

Trochę relaksu i pielęgnacji. Warto korzystać ze spa, nie tylko ze względu na to, jaki zbawienny wpływ ma na urodę, ale też na to jak oddziałuje na nasze zdrowie. Wiele zabiegów proponowanych przez salony spa ma również działanie lecznicze. Zadbacie o swoje ciała a przy okazji odpoczniecie od swojego domu, w którym i tak spędzacie za dużo czasu.

 1. Druga podróż poślubna

Dla tych, którzy są po magicznym „tak”. Przeżyjcie jeszcze raz to samo. Wybierzcie to samo miejsce, ten sam hotel i udajcie się w podróż, która przypieczętowała wasze „tak”.

 1. Noc w hotelu

Czas prowadzić trochę wariancji do związku, polegającej na spędzeniu raz w miesiącu jednej nocy w hotelu. Bez znaczenia czy to jest miasto, w którym mieszkacie czy to jest wasz ulubiony Sopot. Ma być hotel i tyle. Noc spędzona w pokoju hotelowym sprawia, że w pewnym sensie związek ewoluuje, zacieśnia się, intensyfikuje emocje i doznania, które smakują inaczej niż w zakątku domowym.

 1. Obraz

Wystarczy płótno, farby i kilka pędzli. Zabawa podczas malowania gwarantowana. Po namalowaniu waszego pierwszego obrazu powiecie go nad łóżkiem. Będzie wam przypomniał jak dobrze bawiliście się.

 1. Gwiazdy

Wyjedźcie za miasto, gdzieś gdzie będzie ciemno. Tylko nie zapomnijcie wziąć koca i latarek. Oczywiście wcześniej wypadałoby dokształcić się w gwiazdozbiorach i ich magicznych historiach, abyś mógł oczarować swoją piękność znajomością astrologii.

 1. Przebieranki

To był jeden z moich szalonych wieczorów, którego nie zapomnę przez całe moje życie. Przebrałem się za Tygrysa. Ludzie robili sobie ze mną zdjęcia, dzieci podchodziły i łapały mnie za ogon. Byłem atrakcją nie tylko dla mojego skarba, ale również dla innych szczęśliwców, którzy mieli okazję nas spotkać.  Jeszcze większe zdziwienie miała obsługa restauracji, w której postanowiliśmy zaspokoić nasze zwierzęce apetyty. Czasami warto zrobić coś szalonego, coś nietuzinkowego, coś, czego wymaga odwaga i poczucie ogromniastego dystansu do siebie i do życia.

 1. Prysznic

Puś gorącą wodę, by kłęby pary wypełniły łazienkę, spień na ciele żel i… zawołaj swoją ukochaną. Poproś, by przyniosła ci z sypialni bieliznę. Rozbudzona widokiem nagiego ciała zapewne zapragnie dołączyć się do zabawy… a jak nie, to wciągnij ją w ubraniu i ….

 1. Seks

Zaopatrz się w Kama Sutrę i zobacz, jakie pozycje mógłbyś wcielić w życie. Trochę odmiany pozwoli wam wejść na nowy level seksualnych uniesień.

 

Magiczna trzydzistka to wizja możliwości, którą można wykorzystać aby wasz związek był mocniejszynym akcentem na słowo WSPÓLNIE. Warto spróbować bo to nic nie kosztuje a możecie tylko na tym zyskać.

 

2 thoughts on “Magiczna trzydziestka

 1. Just tell us about your company, special deals, and promotions and we’ll establish a complete campaign to satisfy
  your special company objectives.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s