52 zł

Butelka białego gruzińskiego wina ( Cellar Marani) – koszt 32zł i do tego świece, które kosztowały 20zł. Łączny koszt niespodzianki to 52zł. Nie trzeba jechać do Paryża, aby zrobić świetne wrażenie, które na długo zostanie w pamięci

11173473_1604571733121623_935215233_n

ukochanej osoby. Zaraz zaraz ale to nie wszystko. Do całego pakietu należy dodać dwa delikatne szaliki, dwie kostki lodu i świecę, którą już przecież mamy. Brakuje tylko odpowiedniego tła, które pobudzi wyobraźnię, wyostrzy wszystkie zmysły, a co więcej, nada odpowiedni rytm.

BENGGGGG i butelka wina otwarta. Dwa kieliszki i początek rozmowy o pierdołach był idealnym początkiem gry wstępnej, o której ona nawet nie wiedziała. Patrząc jej głęboko w oczy podczas gdy z moich ust ulatniały się pojedyncze słowa tworząc jakieś mniej lub bardziej sensowne zwroty, jednocześnie wizualizowałem sobie krok po kroku gdzie będziemy i co będziemy robić za kilka minutosekund.  Zapatrzone oczęta czekały na mój pierwszy ruch, na sygnał, który będzie oznaką początku rozciągnięcia uniesienia. Czary mary i cudowna piękność została tylko w bieliźnie. Wyciągnąłem dwa szaliki, w tej samej chwili ukazał się zdumiewający wyraz twarzy. W momencie kiedy zacząłem wiązać jej ręce, w jej oczach układanka zaczęła nabierać sensu. Zlepek informacji, który dotarł do obszarów jej atrakcyjnego mózgu spowodował ciarki na całym ciele, a to przecież był dopiero początek. Drugim szalikiem zawiązałem oczy (nigdy ale to przenigdy nie korzystajcie z krawata !!! który nie zasłania oczu w 100%). Pozbyłem się reszty zbędnej garderoby z jej rozpalonego ciała. Na pół sekundy zostawiłem bez opieki gorącą kicię po to tylko żeby wziąć dwie kostki lodu.

No i się zaczęło …. Trzymając kostkę w ustach powoli bez zbędnego pośpiechu wędrowałem po górnej części nieziemskiego ciałka, podkręcając tym samym atmosferę do niebotycznych wymiarów. Kulminacja nastąpiła w momencie kiedy postanowiłem wykorzystać drugą kostkę lodu i zacząłem ją pieścić. Wybuch doznań jakich byłem świadkiem przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Uaktywniłem wszystkie jej zmysły, dostarczyłem energii w zakątki, których jeszcze nikt nie potrafił zlokalizować. Przyjemność, którą czerpałem z jej przyjemności była dla mnie czymś zupełnie nowym. Chciałem jeszcze więcej i więcej… Cała układanka zaczęła nabierać rumieńców, kiedy wziąłem wcześniej zapaloną świecę i delikatnym ruchem przechyliłem gorący wosk tak aby kropla po kropli spadała na jej brzuszek.

Nie potrafię opisać co się działo w jej głowie, ale bicie serca, które było słyszalne w sąsiednim mieszkaniu mówiło wszystko za siebie. Kiedy wykorzystałem już wszystkie zabawki, zaczęliśmy się namiętnie kochać. To było coś więcej niż sam akt seksualny. Każdy ruch był świadomy tworząc spójną harmonie naszych ciał i osobowości. I tak sobie odpłynęliśmy z nurtem rozkoszy …

One thought on “52 zł

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s